بلاگ

چرایی تا چگونگی ساخت موشن گرافیک؟

در آوریل ۲۰۱۶ چیزی در فیس بوک اتفاق افتاد که به سرعت تغییرات پارادایم انقلابی در افق ارتباطات آنلاین را از طریق تلفن همراه به دسکتاپ، بازاریابی به خدمات، شخصی به شرکت ها تبدیل می کرد - همه چیز واقعا.
مسنجر دربهای خود را برای توسعه دهندگان با دعوت به ایجاد chatbots باز کرد - چیزی که حدود ۷۸٪ بزرگسالان آنلاین بی اطلاع بودند.

در آوریل ۲۰۱۶ چیزی در فیس بوک اتفاق افتاد که به سرعت تغییرات پارادایم انقلابی در افق ارتباطات آنلاین را از طریق تلفن همراه به دسکتاپ، بازاریابی به خدمات، شخصی به شرکت ها تبدیل می کرد – همه چیز واقعا.
مسنجر دربهای خود را برای توسعه دهندگان با دعوت به ایجاد chatbots باز کرد – چیزی که حدود ۷۸٪ بزرگسالان آنلاین بی اطلاع بودند.
ظرف مدت شش ماه توسعه دهندگان حدود ۳۰۰۰۰ فعال ربات های مسنجر را ایجاد کرده اند. امروزه، کمتر از یک سال بعد، این تعداد ۲۳۳ درصد افزایش یافته است، با ۱۰۰ هزار ربات فعال در این پلتفرم.
اما این فقط یک چیز محبوب، بد بو برای انجام نیست. به گفته VentureBeat، شرکت هایی که از chatbots استفاده می کنند، نتایجی را مشاهده می کنند، مانند Sephora، که گزارش می دهد که به طور متوسط ​​درآمد بیش از ۵۰ دلار از مشتریانی که خدمات خود در فروشگاه را از طریق دستیار Messenger خود رزرو کرده اند، کسب می کنند.
در صورتی که شما در مورد چگونگی صحبت کردن در مورد چت صحبت کنید، تعریف چگالش اینجا است: ربات چیزی جز برنامه ی کامپیوتری نیست که به طور خودکار از وظایف خاصی، مخصوصا با چت با یک کاربر از طریق یک رابط مکالمه ای.
طیف گسترده ای از chatbots وجود دارد. آنها می توانند بر پایه قاعده یا توسط هوش مصنوعی (AI) طراحی شوند، که هر دو به طور چشمگیری روند فرایند توسعه را تغییر می دهند. و اگر شما به دنبال استراتژی چت استراتژیک خود هستید – از ساختن ربات از ابتدا تا تبلیغ آن و گرفتن مشتریان از آن استفاده کنید – ما یک چارچوب اساسی برای این کار را توسعه داده ایم.
به خواندن ادامه دهید و شروع به ساختن کنید.
چگونه برای ساخت یک Chatbot از زمین تا ارتقاء

۱) تصمیم ربات خود را تعیین کنید.
در نهایت، هدف از یک ربات، ارائه خدماتی است که مردم واقعا می خواهند از آن استفاده کنند – زمان و زمان دوباره. هیچ ربات به معنای انجام هر کاری نیست، بنابراین هنگامی که شما تصمیم به ایجاد خود، فکر می کنم یک مشکل موجود است که می تواند با یک کارآمد تر رفع شود.
در حالی که انواع مختلفی از chatbots وجود دارد، اگر برای اولین بار یک ساختمان را بسازید، احتمالا می خواهید از دو گزینه زیر استفاده کنید:

  • ربات های اطلاعاتی
    این نام نشان می دهد که این ربات ها به کاربران فرمت جدیدی از مصرف اطلاعات را ارائه می دهند. به عنوان مثال، شکستن ربات های خبره داستان های در حال توسعه را به عنوان اطلاعات در دسترس است. TechCrunch ربات آن طبیعت است
  • ربات های سودمند
    ربات ها برای تکمیل وظایف و پاسخ به سوالات خودکار هستند. به عبارت دیگر، آنها یک مشکل یا پرس و جو از طریق یک معامله گپ را حل می کنند. ربات های خدمات مشتری ممکن است بلافاصله به ذهن در اینجا، اما تعداد رو به رشد از ربات های نرم افزاری برای اهداف مانند قرار دادن وقت و یا خرید آنلاین آنلاین ساخته شده است. یکی از علاقه مندی های شخصی ما، TacoBot است: ربات هنوز هم در حال توسعه Taco Bell است که به مردم اجازه می دهد غذا را از طریق Slack سفارش دهند.

۲) تصمیم بگیرید که چه برنامه پیامی ربات شما را در آن زندگی کند.
Earlier، ما نمونه هایی از ربات هایی را که در مسنجر و Slack زندگی می کنند، ارائه می کنیم. و در حالی که این دو گزینه بسیار محبوب هستند، تعداد زیادی دیگر نیز موجود است – برای مثال Kik و Viber.
“خانه” چت روم شما تا حد زیادی بستگی دارد که چه کسی از چه استفاده می کند. شما می خواهید برای برنامه ها با یک مخاطب مطابقت داشته باشید که با آن که می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید. برای مثال Slack، به نظر می رسد بیشتر به کسب و کار متمرکز است، بنابراین ربات های بهره وری در آن بسیار مفید است.
Sephora یک نمونه عالی است. در حالی که برند دارای رباتها در هر دو مسنجر و Kik است، هر کدام به صورت متفاوتی عمل می کنند. نسخه مسنجر برای خدمات مشتری، بازخورد و تهیه رزرو استفاده می شود.

۳) شخصیت ربات خود را ایجاد کنید.
وقتی ما به اهمیت تطبیق خانه ربات با مخاطبانی که میخواهید رسیدید، ذکر کنید؟ خوب، ما یک اصل هدایت مشابه برای شخصیت شما داریم: باید با نام تجاری شما مطابقت داشته باشد.
یکی از نمونه های مورد علاقه ما این است که Pegg، یک دستیار مالی برای شروع و کسب و کارهای کوچک طراحی شده است، اما به عنوان کسی که به تازگی از تعطیلات بازگشته است، برای هر کسی که تلاش می کند هزینه های خود را دنبال کند مفید باشد. و در حالی که امور مالی چیزی است که معمولا با یک صدای سرگرم کننده و بازیگوش همراه است، ربات Pegg، HelloPegg، با توجه به یک لوگو زیبا و صدای دوستانه، آن را روی سر خود قرار می دهد.

دیدگاهی بنویسید