درختان به اینترنت متصل می‌شوند!

ویدئومارکتینک در سال ۲۰۱۹

تبلیغات در خود را نشان می دهد، که آن را می نامد. برای نشان دادن تبلیغات و نتایج جستجو با همکاری کرده است (ما عاشق!).
از طریق این مدل، بخشی از درآمد حاصل از این تبلیغات را به اشتراک می گذارد. همه شما باید انجام دهید برای نشان دادن تبلیغات خود را برای همه علاقه مندان کاشت درخت وجود دارد شرکای جستجو فعال در تبلیغات بینگ وجود دارد.

فعال کردن شرکای جستجو

این کار کمی متفاوت از آن است. تبلیغات بینگ اجازه می دهد تا انتخاب کنید که آیا می خواهید آگهی ها را در وب سایت های شریک جستجو در سطح گروه های تبلیغاتی نشان دهید (به جای اینکه در سطح کمپین قرار داشته باشد). این باید به طور پیش فرض فعال باشد، اما شما می توانید در هنگام ساختن کمپین خود از آن استفاده کنید.
شما دو گزینه برای بررسی آن دارید: یا از نسخه زنده استفاده کنید و از طریق تمام گروه های تبلیغ خود را کلیک کنید، که می تواند با حساب های بزرگ خسته کننده شود یا حساب خود را در ویرایشگر باز کنید (اینجا را دانلود کنید اگر قبلا آن را نداشته باشید).
در زیر من به شما نشان خواهم داد که چگونه هر دو راه را انجام دهید.

نسخه زنده بینگ

در نسخه زنده، به حساب کاربری خود بروید و اولین کمپینی را که میخواهید بررسی کنید را انتخاب کنید. در حال حاضر اولین گروه تبلیغاتی در این کمپین را انتخاب کرده و روی برگه «تنظیمات» کلیک کنید.
به پایین بروید و در قسمت «تنظیمات دیگر»، «توزیع آگهی» را پیدا خواهید کرد، جایی که میتوانید در گزینه یا گزینههای شرکای جستجو را انتخاب کنید.

اکنون که ما مطمئن شده ایم که ما شرکای جستجو را فعال کرده ایم، می توانیم در حالی که تبلیغات ما (کمک به) محیط زیست را ذخیره می کنیم، آرام باشیم.
اگر می خواهید آخرین اخبار مربوط به ویژگی های خود را مستقیما به صندوق پستی خود بفرستید، به خبرنامه ما در زیر مشترک شوید.

دیدگاهی بنویسید